רפואת נשים - א ר
דף הבית >> שירותים רפואיים >> רפואת נשים

רפואת נשים

כשאנחנו מסתכלים על הביקורים השגרתיים כרפואה מונעת ולא רק מטפלת, היתרונות הבריאותיים גדלים, מעקב שיגרתי חשוב לבריאות האישה, מומלץ להגיע לבדיקה אצל רופא נשים אחת לשנה.
 
שירותי רפואת נשים בA.R MEDICAL 
 

בדיקות גניקולוגיות

תופעות כמו כאבי מחזור, הפרשות, דימומים, או ריחות מהוות חלק חשוב בבריאות האישה, לפיכך בדיקה גניקולוגית סדירה, הנערכת אחת לשנה, היא הכרחית ומומלצת.
הבדיקות השגרתיות המבוצעות אחת לשנה יעילות מאוד באבחון מחלות ובמניעתן בטרם עת. בדיקות אלה חשובות בכל גיל, זאת בגלל שהשינויים המתרחשים במערך ההורמונאלי בחלוף השנים.

הפסקת הריון

הפסקת הריון יכולה להתרחש באופן טבעי בשבל גורמים שונים הקשורים בהתפתחות העובר או לחילופין באופן יזום, כאשר האישה מחליטה לא להמשיך עם ההריון או כאשר ההריון מהווה סיכון לבריאותה.
לפני קבלת החלטה על הפסקת הריון, חשוב להתייעץ עם גינקולוג מומחה , ולדון יחד איתו בסוגי הטיפולים האפשריים עבור המטופלת, ביתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, ובמידת התאמתה האישית של המטופלת אליהם.
 

יובש ורפיון של הנרתיק

יובש בנרתיק הוא תופעה שסובלות ממנה נשים רבות, בדרך כלל בתקופת גיל המעבר אך גם נשים צעירות עלולות לסבול ממנה. הגורם העיקרי ליובש הוא ירידה חדה ברמת האסטרוגן, ההורמון האחראי על יצירת נוזל הסיכוך בנרתיק, דבר שגורם לרירית הנרתיק להיות פחות לחה. יובש נרתיקי גורם להרגשה של אי נעימות, כאבים בזמן קיום יחסי מין, תכיפות במתן שתן ותחושת גרד מציקה. אפשר לטפל ביובש בקלות ובמהירות ולהרגיש שוב בנוח עם הגוף.

גיל המעבר

גיל המעבר הוא שלב טבעי המעביר את האישה מגיל הפוריות לגיל אי פוריות. גיל המעבר מתרחש בדרך כלל אחרי גיל ארבעים והינו תהליך הדרגתי הנמשך לאורך זמן. בסיום התהליך ייפסק המחזור החודשי.
גיל המעבר יכול לעבור ללא כל תופעה או עם תופעות מועטות. יש נשים שאצלן, גיל זה מלווה בתסמינים מטרידים. התופעות הנפוצות ביותר הן גלי חום, הזעות לילה ושינויים במצב רוח.
חשוב לזכור שמדובר בשלב זמני חולף וביכולתך להקל תסמינים אלו, במידה ואת סובלת מתופעות מטרידות המשפיעות על איכות החיים שלך פני לרופא והתייעצי איתו.

המרכז לרפואת נשים ופוריות
שתמיד זמינה בשבילכם

קביעת תור במרפאה
באמצעות טופס מקוון
ניתן לקבוע תור גם בטלפון 03-7390909
בימים א' עד ה' בשעות 19:30 - 8:30
יום ו' וערבי חג בשעות 13:00 - 8:30

כתובתנו: הנחושת 3 רמת החייל, ת"א

קביעת תור לרופא מומחה

ד"ר אן גורביץ'
כירורגית בכירה, מדריכה בינלאומית של שיטת הבודי טייט
ד"ר קרלוס קופרשטיין
רופא נשים, מיילד ומנתח
ד"ר אורית גולן
מנהלת מכון לדימות השד (ביה"ח איכילוב)
ד"ר גיא גוטמן

מומחה בפיריון, מיילדות, גניקולוגיה והפסקות הריון

רופאים מומחים

איך אפשר לעזור לך?